Startlista Skanneloppet

Anmälda till Skanneloppet 2021

Lista med tider kommer läggas upp här söndagen innan loppet. Fram tills dess kan ni här se en lista över alla som är anmälda.

Kontrollera gärna era uppgifter i listan och hör av er ifall något behöver rättas till.

Namn
Född
Kön
Klubb
Klass
Aggie Wiberg
1982
Kvinna
Ödåkra
MOT4
Alexander Persson
1986
Man
Lonesome Runners
MOT7
Alice Nordenskiöld
2010
Kvinna
Hbg Wrestling
F11
Alice Paulsson
2013
Kvinna
Is Göta
MOT4
Alice Persson
2010
Kvinna
Magnarp
MOT4
Alice Petersen
2012
Kvinna
IS Skanne
F11
Alina Westberg Dolfe
2002
Kvinna
GF Idrott
MOT7
Alva Wattman
2008
Kvinna
Klippan
MOT4
Alvin Olsson
2006
Man
IS Skanne
P15
Anastasia nilsson
2006
Kvinna
Ängelholms friidrott
F15
Anders Åkerberg
1959
Man
HLK-92
MOT17
Anders Gärdsmark
1963
Man
Klagshamn
MOT17
Anders Hammar
1955
Man
IS Skanne
M65
Anders Hörlin
1972
Man
Lomma
MOT17
Anders Karlsson
1965
Man
HLK-92
MOT17
Anders Olsson
1973
Man
Helsingborg
MOT7
Andre Tibemo
2007
Man
Åstorp
MOT7
Andreas Blomqvist
1975
Man
HSOK
MOT17
Andreas Hansen
1979
Man
Helsingborg
MOT7
Andreas mikkelsen
1981
Man
Billesholm
MOT4
Andreas Nilsson
1981
Man
Hyllinge
MOT17
Andreas Persson
1986
Man
Åstorp
MOT4
Anette Rosén-Pålsson
1965
Kvinna
Lund
MOT7
Angelika Larsson
1989
Kvinna
Örkelljunga FK
MOT7
Ann-Sofie Larsson
1991
Kvinna
Örkelljunga FK
MOT7
Anna Eklund
1976
Kvinna
Ängelholm
MOT17
Anna Jönsson
1977
Kvinna
KVIDINGE
MOT7
Anna Larsson
1957
Kvinna
Örkelljunga FK
MOT7
Anne Persson
1970
Kvinna
Fleninge
MOT7
Anneli Lundblom
1979
Kvinna
Björnstorps IF
K40
Annica Tempte
1964
Kvinna
Furulund
MOT7
Annika Bengtsson
1968
Kvinna
Perstorp
MOT7
Annika Jiwestam
1980
Kvinna
Kristianstad
MOT7
Annika palmqvist
1987
Kvinna
Magnarp
MOT7
Annika Waldner
1961
Kvinna
Malmö
MOT7
Anton Andersson
1988
Man
Höganäs
MOT17
Antonio Sellari
1978
Man
Ostuni Runners
MOT7
Aprilia Ahnfeldt
1972
Kvinna
Skummeslöv
MOT7
Arne Thell
1966
Man
Eslövs AI
MOT7
Åse Leijon
1972
Kvinna
Björnekullaskolan
MOT17
Beatrice Christensson
1972
Kvinna
Heleneholms IF
K45
Beatrice Nilsson
1990
Kvinna
Höganäs
MOT7
Beatrice Persson
1984
Kvinna
Magnarp
MOT7
Bengt Håkansson
1958
Man
IS Göta Friidrott
MOT17
Benn Engmann
1960
Man
Helsingborg
MOT17
Benny Nilsson
1973
Man
Perstorp
MOT7
Bernt Nilsson
1957
Man
Ängelholm
MOT7
Björn Åkesson
1967
Man
Skåneslättens OL
MOT17
Björn Hartsmar
1973
Man
Fun to Run
MOT7
Bo Andersson
1952
Man
Genarps IF
M65
Bo-Göran Johnsson
1954
Man
Åstorp
MOT7
Bodil Fremming
1945
Kvinna
kokkedal løbeklub
MOT4
Britt-Mari Fagertun
1951
Kvinna
IS Göta
K70
Camilla Edvinsson
1980
Kvinna
Runners Club/Helsingborg
MOT7
Camilla Kunstelj
1979
Kvinna
Växjö
MOT17
Camilla Sjöberg
1980
Kvinna
EKEBY
MOT4
Carolina Johansson
1978
Kvinna
IS Göta
K40
Carolina Sandell
1988
Kvinna
Landskrona
MOT7
Cecilia Wemmert
1991
Kvinna
Hyllinge
MOT7
Celine Edman
2008
Kvinna
Hyllinge
MOT4
Charlotta Bjerström
1978
Kvinna
Veberöd
MOT4
Charlotta Dieden
1971
Kvinna
Malmö
MOT17
Charlotta Holmkvist
1973
Kvinna
HYLLINGE
MOT17
Charlotte Schmidt
1997
Kvinna
Billeberga
MOT4
Christer Eriksson
1964
Man
IS Skanne
M55
Christer Nordqvist
1970
Man
Helsingborg
MOT4
Christer Vernersson
1950
Man
Fk Snapphanarna
M70
Christian Carlsson
1968
Man
Viken
MOT17
Christian Svensson Ahnelöv
1978
Man
Lerberget
MOT17
Christina Fremming
1970
Kvinna
kokkedal løbeklub
MOT7
Christina Otterlin
1964
Kvinna
Ängelholm
MOT7
Claes Johnsson
1966
Man
Åstorp
MOT7
Claes Olsson
1964
Man
Ängelholm
MOT7
Clara Gullbrantz
2006
Kvinna
Ängelholms IF
F15
Cristian Burgos Ortiz
1978
Man
Förslöv
MOT17
Dan van Wijk
1987
Man
Lund
MOT17
Daniel Ohlin
1973
Man
Björnstorps IF
M45
Daniel Olofsson
1977
Man
Mjuk i steget
MOT7
Daniel Sernert
1985
Man
ÄNGELHOLM
MOT7
David Axelsson
1996
Man
Triathlon Väst
MOT7
David Nilsson
1977
Man
Svedala
MOT17
David Stein-Lundgren
1996
Man
Göteborg
MOT7
Denis Schlesinger
1980
Man
Åstorp
MOT17
Dennis Camitz
1987
Man
Löparresa
MOT17
Dusan Dukai
1976
Man
Örkelljunga
MOT17
Ebba Paulsson
2009
Kvinna
is skanne Åstorp
MOT4
Elias Gibbs
2007
Man
Björnstorps IF
P15
Elin Beckman
1985
Kvinna
Påarp
MOT4
Elin Brink
1997
Kvinna
Mölndals AIK
MOT7
Ella Petersen
2008
Kvinna
IS Skanne
F13
Elliot Säfstrand
2002
Man
Future IT Partner / Helsingborg
MOT7
Elvisa Edman
2012
Kvinna
Hylling
MOT4
Emelie Chronblad
1988
Kvinna
Råå
MOT4
Emelie Torstensson
1999
Kvinna
Göteborg
MOT7
Emil Robertsson
1995
Man
Örkelljunga FK
MOT17
Emil Svensson
2000
Man
Expandia
MOT4
Emil Tostrup
1995
Man
Nej
MOT17
Emilia Lundblom
2009
Kvinna
IFK Lund
F13
Emma Bengtsson
1987
Kvinna
Motionär
MOT4
Emma Olofsson Persson
1993
Kvinna
Åhus träningscenter
MOT4
Eric Andersson
2009
Man
Båstad GIF
P13
Erik Liljeborg
1989
Man
Helsingborg
MOT7
Erik Liljenborg
1988
Man
Helsingborg
MOT4
Erik Palm
2004
Man
Åstorp
MOT7
Eskil Sverreson
1999
Man
Furuhill
MOT7
Esther
1988
Kvinna
HGF Hyllinge
MOT7
Eva Brengdahl
1961
Kvinna
Söderåsens Fk
K60
Eva Lönnqvist
1956
Kvinna
Ystads IF Friidrott
K65
Eva-Lena Persson
1964
Kvinna
Vejbystrand
MOT7
Eva-Lotta Lindström
1977
Kvinna
FK Snapphanarna
MOT17
Ewa Wisniewska
1974
Kvinna
Östra Ljungby
MOT17
Felix Rudolf
2000
Man
Klippan
MOT7
Filip Fägersten
2000
Man
Klippan
MOT7
Filip Ingelsson
1990
Man
Bromma
MOT17
Filip Lohr
1983
Man
Jonstorp
MOT17
Flemming Jörgensen
1961
Man
Helsingborg
MOT7
Fredrik Aplander
1969
Man
IS Göta
M50
Fredrik Arnehov
1982
Man
Klippan
MOT7
Fredrik Bondza
1987
Man
Björnstorps IF
M-Elit
Fredrik Eklund
1973
Man
Arkelstorp
MOT17
Fredrik Olin
1983
Man
Mjuk i steget / Klippan
MOT17
Fredrik Windahl
1975
Man
KSS
MOT17
Freja Bjerström
2007
Kvinna
Björnstorps IF
F15
Frida Ingelsson
1993
Kvinna
Helsingborg
MOT7
Frida Månsson
1987
Kvinna
OK Origo
MOT17
Gertie Viebke
1963
Kvinna
Ljungbyhed
MOT7
Göran Johansson
1965
Man
Munka Ljungby
MOT7
Göran Nilsson
1952
Man
Stidsvig
MOT4
Gun Persson
1956
Kvinna
Lund
MOT7
Gunnar Sterner
1948
Man
Heleneholms IF
M70
Gustav Åkesson
2004
Man
Skåneslättens OL
MOT7
Håkan Andersson
1945
Man
Skillingaryds FK
MOT4
Håkan Ekfors
1968
Man
Björnstorps IF
M50
Håkan Karlsson
1979
Man
Björnekullaskolan
MOT17
Håkan Klippenbock
1975
Man
IFK Helsingborg
MOT17
Halina Hjärtat Varneson
1964
Kvinna
Åstorp
MOT7
Hannes Mauritzson
1995
Man
Helsingborg
MOT17
Hasse Broomé
1964
Man
HLK-92
MOT17
Heidi Bergman
1981
Kvinna
Söderåsens FK
K40
Heinz Somplatzki
1960
Man
Helsingborg
MOT7
Helen Paulsson
1978
Kvinna
Påarp
MOT4
Helena Larsson
1970
Kvinna
Ausås Runners
MOT17
Helene Axelsson
1967
Kvinna
Söderåsens fk
K50
Henrik Tibemo
1976
Man
Åstorp
MOT7
Herman Hagström
1973
Man
Bunkeflostrand
MOT17
Hugo Åsberg
2006
Man
MAI
P15
Hugo Ulfsson
1989
Man
Malmö
MOT7
Hunor Szasz
1989
Man
Helsingborg
MOT7
Ingegerd Persson
1959
Kvinna
Helsingborg
MOT4
Ingegerd Persson
1959
Kvinna
Helsingborg
MOT4
Ingela Bromée
1977
Kvinna
Östra Ljungby
MOT17
Ingemar Einarsson
1968
Man
Söderåsens FK
MOT17
Ingemar Hertting
1954
Man
IS Kullen
MOT7
Inger Ingelsson
1963
Kvinna
Helsingborg
MOT7
Ingrid Nilsson
1961
Kvinna
Höganäs
MOT4
Isabell Norstedt
1995
Kvinna
IS Göta
MOT7
Isabella Karlsson
2014
Kvinna
Helsingborg
MOT4
Isabelle Thulin Pedersen
2007
Kvinna
Helsingborg
MOT17
Isak Jiwestam
2009
Man
Kristianstad
MOT4
Isak Kämpe
2009
Man
Örkelljunga FK
P13
Jakob Åkesson
2006
Man
Skåneslättens OL
MOT7
Jan Blomgren
1949
Man
IFK Helsingborg
M70
Jan Forsberg
1966
Man
IK Pallas
M55
Jan Kopfinger
1958
Man
Is Göta
M60
Janet Andersson
1972
Kvinna
Ängelholm
MOT7
Jaroslaw Wisniewski
1971
Man
Östra Ljungby
MOT17
Jenny Svensson
1982
Kvinna
Höganäs
MOT7
Jens Larsen
1980
Man
Fastighets- och gatukontoret i Malmö
MOT17
Jesper Andersson
1972
Man
SK Graal
MOT7
Jesper Bokefors
1994
Man
MALMÖ AI
M-Elit
Jesper Sjölander
1969
Man
Björnstorps IF
M50
Jimmy Hiljeborn
1977
Man
Bjäre Triathlon / Ängelholm
MOT17
Joakim Bergman
1977
Man
Söderåsens FK
MOT7
Joakim Geraldsson
1967
Man
Klippan
MOT17
Johan Andersson
2000
Man
Örkelljunga
MOT7
Johan Bergfors
1975
Man
Team B-force
MOT4
Johan Delgård
1987
Man
Björnekullaskolan
MOT4
Johan Lööf
1990
Man
Eket
MOT17
Johan Lundgren
1959
Man
HLK-92
MOT17
Johan Lundqvist
1993
Man
Helsingborg
MOT17
Johan Lundqvist
1993
Man
Helsingborg
MOT17
Johan Morin
1976
Man
Beulco Armatur
MOT7
Johan Paulsson
1975
Man
Påarp
MOT7
Johan Sundqvist
1965
Man
Löparglädje/Helsingborg
MOT17
Johanna Strandberg
1979
Kvinna
Helsingborg
MOT7
Jonas Tebring
1987
Man
Åstorp
MOT7
Jonathan Olsson
1996
Man
Göteborg
MOT7
Jonny Hansson
1956
Man
HLK-92
MOT17
Jörgen Holmqvist
1966
Man
Heleneholms IF
M55
Jörgen Månsson
1965
Man
Malmö
MOT7
Jörgen Persson
1967
Man
Hyllinge
MOT4
Josefine Norstedt
1993
Kvinna
Helsingborg
MOT7
Kajsa Hansson
1956
Kvinna
FK Snapphanarna
K65
Kalle Tostrup
2000
Man
Malmö
MOT17
Kamilla Aarby
2009
Kvinna
Kokkedal Idræts Klub
MOT4
Karin Forsberg
1987
Kvinna
Lund
MOT17
Karin Karlsson
1968
Kvinna
Ängelholm
MOT7
Karl Nordström
1936
Man
IFK Helsingborg
M85
Karolina Persson
1977
Kvinna
Ängelholm
MOT17
Katarina Hansson
1966
Kvinna
Björnstorps IF
K55
Keld Aarbye
1963
Man
Åstorp
MOT17
Kennert Lundgren
1962
Man
Göteborg
MOT7
Kent Axelsson
1949
Man
Åhus
MOT4
Kerstin Nilsson
1944
Kvinna
Visseltofta IF
MOT4
Kerstin Persson
1964
Kvinna
Klippan
MOT7
Kjell Persson
1946
Man
Torna Hällestad
MOT4
Klara Björkqvist
1997
Kvinna
Ljungbyhed
MOT7
Klas Johansson
1977
Man
IS Göta
M40
Kristian Frid
1980
Man
GRÅGRÅMANSTORP RUNNERS CLUB
MOT7
Kristin Christiansson
1988
Kvinna
Åstorp
MOT7
Kristin Näs
1986
Kvinna
KNAPP AB
MOT7
Kristina Bergstrand Bosson
1969
Kvinna
Runners Club
MOT17
Kristina Olsson
1981
Kvinna
Åstorp
MOT7
Lars Aarby
1969
Man
Kokkedal Idræts Klub
MOT4
Lars Andersson
1952
Man
Helsingborg
MOT4
Lars Bertil Sjölander
1951
Man
Rydebäck
MOT7
Lars Christensson
1962
Man
IS Göta
M55
Lars Rosenlind
1942
Man
IFK Helsingborg
M75
Lars-Åke Forsberg
1944
Man
Åstorp
MOT4
Lars-Uno Kroon
1960
Man
Simlångsdalens IF
MOT17
Lennart Jensen
1958
Man
IS Göta
MOT7
Lennart Jönsson
1958
Man
Runners Club Helsingborg
MOT7
Lennart Nilsson
1957
Man
Vejbystrand
MOT4
Liana Piehl
1952
Kvinna
Kvidinge
MOT4
Lina Engkvist
1981
Kvinna
Söderåsens FK
MOT17
Linda Sjöstrand
1973
Kvinna
Lerberget
MOT7
Linus
1981
Man
Klintarp
MOT7
Lisbeth E Knudsen
1952
Kvinna
Kokkedal
MOT4
Lisbeth Schmidt
1966
Kvinna
Billeberga
MOT4
Lotta Pålsson
1973
Kvinna
Ausås Runners
MOT17
Lotta Wiktorin
1972
Kvinna
Häljarp
MOT7
Louise Lemholt
1988
Kvinna
Helsingborg
MOT17
Lovisa Håstad
1972
Kvinna
Bjärred
MOT4
Lsaurits Fremming
2002
Man
kokkedal løbeklub
MOT7
Ludvig Hallberg
1992
Man
Sundby Hills
MOT17
Lukas Hallberg
1993
Man
Uppsala
MOT17
Lukas Palm
2007
Man
Åstorp
MOT4
Madeleine Cederberg
1987
Kvinna
Åstorp
MOT7
Magnus Berg
1975
Man
Åstorp
MOT17
Magnus Sjöberg
1978
Man
Ekeby
MOT7
Magnus Sjunnesson
1967
Man
Öresundskraft IF
MOT17
Maja Jönsson
2006
Kvinna
Åstorp
MOT4
Malena Westberg Dolfe
1973
Kvinna
Landskrona
MOT7
Malin Kullendorff
1990
Kvinna
Malmö
MOT7
Malte Johnsson
2009
Man
Båstad gif
P13
Måns Svensson
1962
Man
Ängelholm
MOT17
Marcel Nilsson
1988
Man
Malmö
MOT7
Marcus Friberg
1987
Man
Helsingborg
MOT17
Marcus Langell
1975
Man
Helsingborg
MOT17
Marcus Widerberg
1982
Man
Bara Friidrottsklubb
M35
Mari Ahnfeldt
2010
Kvinna
Skummeslöv
MOT7
Maria Edman
1970
Kvinna
Kvidinge
MOT7
Maria Hallefält
1971
Kvinna
Ausås Runners
MOT17
Maria velden
1980
Kvinna
Ängelholm
MOT17
Maria Wimmerstedt
1972
Kvinna
Landskrona
MOT17
Marie Olsson
1965
Kvinna
IS Göta
K55
Marina Sjunnesson
1968
Kvinna
Helsingborg Friskis och svettis
MOT17
Marita Stureson
1974
Kvinna
Löparglädje
MOT7
Markus Nilsson
1986
Man
Skabersjö IF
MOT7
Markus Zaar
1985
Man
Imata
MOT4
Markus Zaar
1985
Man
Umara Sports Club
M35
Martha Johansson
1995
Kvinna
Ängelholm
MOT7
Martin Gren
1977
Man
Lonesome Runners
MOT17
Martin Hansson
1979
Man
Hjärnarps OL
MOT7
Martin Jönsson
1975
Man
Hyllinge
MOT17
Martin Paulsson
1973
Man
Åstorp
MOT7
Mateusz Brudz
1985
Man
Landskrona
MOT17
Mathias Hedberg
1976
Man
Helsingborg
MOT17
Matilda Åkerman
2004
Kvinna
IFK Halmstad
F17
Matilda Lindecrantz
2013
Kvinna
Team IK Hybris
MOT4
Mats Andersson
1970
Man
Ljungbyhed
MOT7
Mats Nilsson
1970
Man
Heleneholms IF
M50
Mats Persson
1956
Man
Lund
MOT7
Mattias Pedersen
1984
Man
Helsingborg
MOT17
Mattias Persson
1984
Man
Påarp
MOT17
Melina Thordeman
1982
Kvinna
Freeflow Hässleholm
MOT4
Melker Johansson
2008
Man
Ystads IF Friidrott
P13
Mersad Halilovic
1978
Man
Helsingborg
MOT4
Mia Hörlin
1976
Kvinna
Lomma
MOT17
Michael Martin
1995
Man
kokkedal løbeklub
MOT4
Mikael Åberg Lind
1985
Man
Äspenäs if
MOT7
Mikael Löhr
1981
Man
Gråmanstorp runners
MOT7
Mikael Nilsson
1974
Man
Björnstorps IF
M45
Mikael Nilsson
1978
Man
Helsingborg
MOT17
Mikael Sjöholm
1966
Man
Runners Club Helsingborg
MOT17
Mikael Stagling
1975
Man
Löddeköpinge
M45
Mikkel Aarby
2008
Man
Kokkedal Idræts Klub
MOT4
Miranda Johansson
2004
Kvinna
Friskis & Svettis Ängelholm
MOT4
My Bergfors
2009
Man
Team B-force
Niclas Andersson
1975
Man
Helsingborg
MOT17
Nike Westberg Dolfe
2009
Kvinna
IF Kronan
MOT4
Niklas Näs
1982
Man
Team Näsblod
MOT17
Niklas Welander
1969
Man
Örkelljunga FK
MOT17
Nils-Arvid Olofsson
1964
Man
Ystads IF Friidrott
M55
Ninka Kjeldsen
1975
Kvinna
Kokkedal Idræts Klub
MOT4
Olof Byström
1991
Man
Helsingborg
MOT7
Olof Skog
1974
Man
Pomona Roadrunners
MOT17
Oskar Palm
2007
Man
Åstorp
MOT4
Patrik Eriksson
1965
Man
Viken
MOT7
Paul Jensen
1967
Man
Åstorp
MOT17
Paula Billing
1971
Kvinna
Löparglädje Höganäs
MOT7
Paulina Fridlund
1977
Kvinna
Härlövs IF
K40
Pauline Sjögaardh
1982
Kvinna
Hässleholm
MOT7
Per Gullgård
1979
Man
Helsingborg
MOT4
Per Knutsson
1969
Man
FK Snapphanarna
M50
Per Nilsson
1966
Man
Furulund
MOT7
Per Olsson
1963
Man
IS Göta
MOT17
Per Westberg Dolfe
1966
Man
GF Idrott
MOT17
Per-Ola Svensson
1970
Man
Billesholm
MOT17
peter aarby
1944
Man
Kokkedal
MOT4
Peter Carnall
1958
Man
Kvidinge
MOT17
Peter Cronqvist
1979
Man
Nyvång
MOT17
Peter hagerman
1964
Man
Helmet Lake Runners
MOT7
Peter Hultberg
1966
Man
Tåstarps LK
MOT4
Peter Johansson
1985
Man
Brandsberga
MOT7
Peter Larsson
1966
Man
Åstorp
MOT7
Peter Lindholm
1963
Man
Ängelholm
MOT7
Peter Säfstrand
1972
Man
Future IT Partner / Helsingborg
MOT7
peter svensson
1972
Man
stäme
MOT17
Peter Tall
1977
Man
Björnstorps IF
M40
Petra Kihlgren
1977
Kvinna
Björnekullaskolan
MOT7
Pia Blauenfeldt Petersen
1977
Kvinna
Björnekullaskolan
MOT17
Pia Engström
1964
Kvinna
Helsingborg
MOT17
Pia Persson
1961
Kvinna
Ängelholm
MOT4
Pierre Andreasson
1968
Man
Runners club hbg
MOT17
Pierre Nissen
1961
Man
kokkedal løbeklub
MOT4
Rina Nissen
1998
Kvinna
kokkedal løbeklub
MOT4
Robert Heu
1960
Man
Häljarp
MOT7
Robert Holley
1973
Man
Malmö Gerillalöpare
MOT17
Robin Ekwurtzel
1988
Man
Helsingborg
MOT17
Roger Sjunnesson
1983
Man
FK Snapphanarna
MOT17
Ronny Rudolf
1945
Man
Åstorp
MOT4
Roy Fredriksson
1946
Man
Harplinge
MOT4
Sally Johansson
2007
Kvinna
Bjuv
MOT4
Sandra Ekman
1992
Kvinna
Åstorp
MOT17
Sandra murat
1986
Kvinna
Helsingborg
MOT7
Sandra Rojas Tokatlidou
1975
Kvinna
Helsingborg
MOT7
Sara Gidner
1975
Kvinna
Björnstorps IF
K45
Sara Henningsson
1974
Kvinna
Björnekullaskolan
MOT17
Sara Johnsson
1968
Kvinna
IFK Helsingborg
K50
Sara Lundberg
1984
Kvinna
Björnstorp
MOT17
Sarah Glendinning Svensson
1968
Kvinna
Söderåsen FK
MOT17
Satu Castrèn
1982
Kvinna
Råå
MOT7
Simon Atthage
2005
Man
Ängelholms IF
P17
Simon Nåsell
2010
Man
Växjö
MOT4
Simon Persson
1995
Man
Helsingborg
MOT7
Siri Nåsell
2010
Kvinna
Växjö
MOT4
Siri Nåsell
2010
Kvinna
Växjö
MOT4
Staffan Nilsson
1950
Man
Höganäs
MOT4
Steen Fremming
1943
Man
kokkedal løbeklub
MOT4
Stefan Brink
1956
Man
Markaryds FK
M65
Stefan Emanuelsson
1970
Man
ingen / Åstorp
MOT17
Stefan Lesseur
1959
Man
Klippan
MOT7
Stefan Magnusson
1965
Man
Heleneholms IF / Malmö
M55
Sten Schmidt
1963
Man
Perstorp AB IF
MOT17
Susanne Ekström
1973
Kvinna
Björnstorps IF
K45
Susanne Gustafsson
1967
Man
Ängelholm
MOT17
Susanne Olofsson
1969
Kvinna
Ok pan
MOT7
Susanne Sellgren
1971
Kvinna
Ängelholm
MOT7
Sven Ohlsson
1952
Man
Åstorp
MOT7
Sven-Göran Persson
1943
Man
Heleneholms if
MOT4
Sverre Turesson
1969
Man
Furuhill
MOT7
Theodor Nordenskiöld
2008
Man
ISGöta
P13
Thomas Edman
1982
Man
IS Skanne
M35
Thomas Hallberg
1965
Man
Kvärlöv
MOT17
Thomas Månsson
1970
Man
ÖRKELLJUNGA
MOT4
Thomas Rödin Hulth
1981
Man
IS Göta
M35
Tilda Berg
2005
Kvinna
Åstorp
MOT4
Tobias Grahn
1991
Man
Runners Club Helsingborg
MOT17
Tomas Gunnarsson
1972
Man
Gösarna
MOT17
Tommy Sandell
1961
Man
Axelvold
MOT7
Ulf Bergenheim
1950
Man
Viken
MOT4
Ulf Palmgren
1968
Man
Ödåkra IF
MOT17
Ulrika Karlsson
1992
Kvinna
Helsingborg
MOT4
Ulrika Rosqvist-Lindahl
1972
Kvinna
Ausås Runners
MOT17
Uno Svahn
1944
Man
Staffanstorp
MOT7
Valdemar Fremming
2002
Man
kokkedal løbeklub
MOT7
Veronika Stein-Lundgren
1999
Kvinna
Göteborg
MOT7
Vikto Nissen
1996
Man
kokkedal løbeklub
MOT4
Viktoria Norstedt
1991
Kvinna
Helsingborg
MOT7
Vilma Atthage
2007
Kvinna
Ängelholms IF
F15
Vincent Olsson
2009
Man
IS Skanne
P13
William Sale
1970
Man
Helsingborg
MOT17
William Sale
1970
Man
Helsingborg
MOT17
Wiola Svensson
1947
Kvinna
Ryssbergets IK
K70
Wiola Svensson
1947
Kvinna
Ryssbergets IK
K70
Ylva Doyle
1984
Kvinna
Motionär
MOT7
Zelda Lukic
2009
Kvinna
Ystad IF
F13